Πωλείται - Γη 3040 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Λεμεσός
500 000 €
164 €/m²
Property 60654 photo 1
Property 60654 photo 2
Property 60654 photo 3
Property 60654 photo 4
Property 60654 photo 5

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3040 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
458 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23397
  • Εμβαδόν 917 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
580 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23400
  • Εμβαδόν 1161 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
440 000 € 696 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26337
  • Εμβαδόν 632 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
450 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28899
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
590 000 € 1008 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32170
  • Εμβαδόν 585 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
450 000 € 150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32660
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
600 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35208
  • Εμβαδόν 12041 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
650 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36217
  • Εμβαδόν 691 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4300 m
Πωλείται
550 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37738
  • Εμβαδόν 7700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
500 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38231
  • Εμβαδόν 24500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο