Πωλείται - Γη 781 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Μουτταγιάκα
535 000 €
685 €/m²
Property 53059 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 30
  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 781 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
780 000 € 760 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32523
  • Εμβαδόν 1026 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
450 000 € 150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32660
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
600 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35208
  • Εμβαδόν 12041 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
650 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36217
  • Εμβαδόν 691 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4300 m
Πωλείται
550 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37738
  • Εμβαδόν 7700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
500 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38231
  • Εμβαδόν 24500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
740 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38723
  • Εμβαδόν 10554 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
520 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39811
  • Εμβαδόν 11811 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
600 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39848
  • Εμβαδόν 12041 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
650 000 € 764 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41153
  • Εμβαδόν 850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο