Πωλείται - Γη 1332 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Λεμεσός
335 000 €
251 €/m²
Property 58818 photo 1
Property 58818 photo 2
Property 58818 photo 3

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1332 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
369 600 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23373
  • Εμβαδόν 924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
394 800 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23376
  • Εμβαδόν 987 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
445 050 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23382
  • Εμβαδόν 989 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
414 800 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23385
  • Εμβαδόν 1037 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
364 950 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23393
  • Εμβαδόν 811 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
424 800 € 480 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23394
  • Εμβαδόν 885 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
458 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23397
  • Εμβαδόν 917 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
358 000 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23398
  • Εμβαδόν 895 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
296 280 € 360 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23399
  • Εμβαδόν 823 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
379 753 € 437 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23405
  • Εμβαδόν 869 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο