Πωλείται - Γη 257 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
330 000 €
1284 €/m²
Property 27147 photo 1
Property 27147 photo 2
  • κωδικος αντικειμενου 27147
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 257 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 52 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 257 μ² στη Λεμεσό. Δυνατότητα οικοδόμησης 205 μ².

Τοποθεσία