Πωλείται - Γη 11295 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Λευκωσία - κέντρο
210 000 €
18 €/m²
Property 58687 photo 1
Property 58687 photo 2
Property 58687 photo 3
Property 58687 photo 4

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 11295 μ² στη Λευκωσία.

Πωλείται
239 000 € 245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25679
  • Εμβαδόν 972 m²
Πωλείται
257 050 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25685
  • Εμβαδόν 1204 m²
Πωλείται
267 550 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25714
  • Εμβαδόν 1253 m²
Πωλείται
267 550 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25715
  • Εμβαδόν 1255 m²
Πωλείται
265 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27189
  • Εμβαδόν 389 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
205 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52120
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
195 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53164
  • Εμβαδόν 2927 m²
Πωλείται
215 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57545
  • Εμβαδόν 13713 m²
Πωλείται
206 400 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57595
  • Εμβαδόν 37460 m²
Πωλείται
210 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58687
  • Εμβαδόν 11295 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο