Πωλείται - Επιχείρηση 298 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Χερσόνησος Αγριανά
Κατόπιν ζήτησης
Property 57295 photo 1
Property 57295 photo 2
Property 57295 photo 3
Property 57295 photo 4
Property 57295 photo 5
Property 57295 photo 6
Property 57295 photo 7
Property 57295 photo 8
Property 57295 photo 9
Property 57295 photo 10
Property 57295 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2023
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Ενεργειακή κλάση: Α+
  • Απόσταση από θάλασσα: 2400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Δύο Πολυτελείς Βίλες με Ιδιωτικές Πισίνες – 160 τ.μ. Καθεμία

Σε μία από τις πιο περιζήτητες περιοχές της Κρήτης, αυτές οι δύο κομψές βίλες συνδυάζουν ιδανικά τον σύγχρονο σχεδιασμό, την άνεση και τη βιωσιμότητα. Είτε για ιδιωτική χρήση είτε ως επένδυση με υψηλή απόδοση, αποτελούν μια εξαιρετική επιλογή.

Κάθε βίλα 160 τ.μ. περιλαμβάνει:

  • 3 ευρύχωρα υπνοδωμάτια με ιδιωτικά μπάνια
  • Ένα επιπλέον μπάνιο επισκεπτών
  • Φωτεινούς, ανοιχτούς χώρους με μοντέρνα επίπλωση
  • Πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα σε ενιαία διάταξη με το σαλόνι
  • Μεγάλα διπλά τζάμια αλουμινίου με θερμομόνωση

Εξωτερικοί Χώροι

Ιδιωτική πισίνα με ξεχωριστό παιδικό τμήμα, ξαπλώστρες, σκιερούς χώρους, BBQ και εξωτερική τραπεζαρία για αξέχαστες στιγμές.

Οικολογικά Χαρακτηριστικά

  • Φωτοβολταϊκά πάνελ για ηλεκτρισμό
  • Ηλιακό σύστημα θέρμανσης νερού
  • Αντλίες θέρμανσης/ψύξης σε κάθε δωμάτιο

Ισχυρή Επενδυτική Προοπτική

Οι βίλες ήδη ενοικιάζονται με αποδεδειγμένα υψηλά ποσοστά πληρότητας και πολύ καλή απόδοση (ROI). Διαθέσιμα στοιχεία ενοικίασης κατόπιν αιτήματος.

Αποστάσεις

  • Παραλία με άμμο: 2,5 χλμ (5’ με αυτοκίνητο)
  • Ταβέρνες: 800 μ.
  • Σούπερ μάρκετ: 1,5 χλμ (2’ με αυτοκίνητο)
  • Ακαδημίες Τένις & Paddle: 2,8 χλμ (4’ με αυτοκίνητο)
  • Γήπεδο γκολφ: 5,3 χλμ (8’ με αυτοκίνητο)
  • Υδάτινο πάρκο: 5,3 χλμ (8’ με αυτοκίνητο)
  • Αεροδρόμιο Ηρακλείου: 20 χλμ
  • Νέο Αεροδρόμιο Καστελλίου: 17 χλμ

Πωλείται
1 700 000 € 1 400 000 € 5833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34918
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
534 000 € 1977 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34923
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
1 750 000 € 1 600 000 € 1985 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35188
  • Εμβαδόν 806 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
1 000 000 € 640 000 € 905 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35723
  • Εμβαδόν 707 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
450 000 € 809 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35842
  • Εμβαδόν 556 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 26000 m
Πωλείται
220 000 € 1100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35846
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 26000 m
Πωλείται
550 000 € 480 000 € 4571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36224
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
363 000 € 2016 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36957
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
430 000 € 1075 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37409
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
320 000 € 1777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37415
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο