Πωλείται - Επιχείρηση 4000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Γάζι
Κατόπιν ζήτησης
Property 44768 photo 1
Property 44768 photo 2
Property 44768 photo 3
Property 44768 photo 4
Property 44768 photo 5
Property 44768 photo 6
Property 44768 photo 7
Property 44768 photo 8
Property 44768 photo 9
Property 44768 photo 10
  • κωδικος αντικειμενου 44768
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Επιχείρηση
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Έκταση οικοπέδου 7000 m²
  • Περιοχή Κρήτη
  • Τοποθεσία Κρήτη (Ελλάδα) | Γάζι (Ν. Ηρακλείου)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2006
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Προς πώληση εμπορικό κέντρο, αποτελεί ένα υπερσύγχρονο συγκρότημα πολιτισμού και ψυχαγωγίας στο Ηράκλειο Κρήτης.

Βρίσκεται στην καρδιά δημοφιλούς προαστίου, λίγα λεπτά από το κέντρο της πόλης και αναπτύσσεται σε έκταση επτά χιλιάδων τετραγωνικών μέτρων.

Διαθέτει πέντε κινηματογραφικές και συνεδριακές αίθουσες, κυλικεία, καφέ και εστιατόρια, ζελατερί, παιδότοπους και ένα ανοιχτό κινηματοθέατρο χωρητικότητας εως 2800 θέσεων.

Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 44768
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 600 000 € 1010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45006
  • Εμβαδόν 1583 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45972
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
950 000 € 4750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47191
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7 m
Πωλείται
350 000 € 700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47661
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
4 300 000 € 14333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47764
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
480 000 € 2666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48438
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
540 000 € 450 000 € 880 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49214
  • Εμβαδόν 511 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 835 m
Πωλείται
750 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49821
  • Εμβαδόν 225 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
855 000 € 1710 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50036
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο