1 449 000 €
3623 €/m²
Property 5443 photo 1
Property 5443 photo 2
Property 5443 photo 3
Property 5443 photo 4
Property 5443 photo 5
Property 5443 photo 6
Property 5443 photo 7
Property 5443 photo 8
Property 5443 photo 9
Property 5443 photo 10
Property 5443 photo 11
Property 5443 photo 12
Property 5443 photo 13
Property 5443 photo 14
Property 5443 photo 15
Property 5443 photo 16
Property 5443 photo 17
Property 5443 photo 18
Property 5443 photo 19
Property 5443 photo 20
Property 5443 photo 21
Property 5443 photo 22
Property 5443 photo 23
Property 5443 photo 24
Property 5443 photo 25
Property 5443 photo 26
Property 5443 photo 27
Property 5443 photo 28
Property 5443 photo 29

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ

Πωλείται
1 449 000 € 3622 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5443
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
1 365 000 € 1605 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10564
  • Εμβαδόν 850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
1 280 000 € 1353 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12508
  • Εμβαδόν 946 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
1 600 000 € 2222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12654
  • Εμβαδόν 720 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
2 000 000 € 2967 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12769
  • Εμβαδόν 674 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
1 700 000 € 435 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16557
  • Εμβαδόν 3900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 200 000 € 1 000 000 € 1111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23039
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο