257 ακίνητα σε 18 σελίδες

Προτεινόμενo Πωλείται
450 000 € 2250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21547
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Αποκλειστικός Πωλείται
520 000 € 4333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64505
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 200 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64728
  • Εμβαδόν 390 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
360 000 € 1636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64886
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
305 000 € 3050 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65561
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
440 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65780
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
255 000 € 1758 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65969
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 500 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29207
  • Εμβαδόν 18996 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
520 000 € 309 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30477
  • Εμβαδόν 1680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
53 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31438
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
3 800 000 € 3 300 000 € 2200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31768
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
100 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32958
  • Εμβαδόν 2100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
100 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32961
  • Εμβαδόν 7500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
100 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32968
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
10 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32969
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Ακίνητα στην Εύβοια — Invest in Greece's Scenic Island

Η Εύβοια, το δεύτερο μεγαλύτερο νησί της Ελλάδας, είναι γνωστή για τις εκπληκτικές παραλίες, τα καταπράσινα δάση και τα γοητευτικά χωριά της. Σε μικρή απόσταση με το αυτοκίνητο από την Αθήνα μέσω γεφυρών, προσφέρει εύκολη πρόσβαση, διατηρώντας παράλληλα έναν ήρεμο νησιώτικο τρόπο ζωής. Οι αγοραστές μπορούν να επιλέξουν ανάμεσα σε παραθαλάσσιες βίλες, παραδοσιακά σπίτια ή μοντέρνα διαμερίσματα, πολλά με εξαιρετικές δυνατότητες ενοικίασης. Ο αυξανόμενος τουρισμός, η φυσική ομορφιά και η τοπική ζήτηση συμβάλλουν στην αύξηση της αξίας των ακινήτων. Τα ακίνητα στην Εύβοια είναι ιδανικά για εξοχικές κατοικίες, μόνιμες κατοικίες ή μακροχρόνιες επενδύσεις, προσφέροντας μεσογειακό τρόπο ζωής, ηρεμία και αύξηση κεφαλαίου σε ένα από τα πιο γραφικά και αναπτυσσόμενα νησιά της Ελλάδας.

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο