1 700 000 €
436 €/m²
Property 16557 photo 1
Property 16557 photo 2
Property 16557 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Απόσταση από θάλασσα: 10 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Πωλείται
1 449 000 € 3622 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5443
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
1 365 000 € 1605 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10564
  • Εμβαδόν 850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
1 600 000 € 2222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12654
  • Εμβαδόν 720 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
2 000 000 € 2967 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12769
  • Εμβαδόν 674 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
1 700 000 € 435 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16557
  • Εμβαδόν 3900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
2 200 000 € 1 900 000 € 687 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41147
  • Εμβαδόν 2762 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο