Πωλείται - Ξενοδοχείο 850 μ² στην Εύβοια

Ελλάδα Στερεά Ελλάδα Εύβοια Κάρυστος Αετός
1 365 000 €
1606 €/m²
Property 10564 photo 1
Property 10564 photo 2
Property 10564 photo 3
Property 10564 photo 4
Property 10564 photo 5
Property 10564 photo 6
Property 10564 photo 7
Property 10564 photo 8
Property 10564 photo 9
Property 10564 photo 10
Property 10564 photo 11
Property 10564 photo 12
Property 10564 photo 13
Property 10564 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 67 χλμ

Πωλείται
1 449 000 € 3622 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5443
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
1 365 000 € 1605 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10564
  • Εμβαδόν 850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
1 280 000 € 1353 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12508
  • Εμβαδόν 946 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
1 600 000 € 2222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12654
  • Εμβαδόν 720 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
2 000 000 € 2967 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12769
  • Εμβαδόν 674 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
1 700 000 € 435 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16557
  • Εμβαδόν 3900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 200 000 € 1 000 000 € 1111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23039
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο