Πωλείται - Γη 40135 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Λεμεσός
1 300 000 €
32 €/m²
Property 53139 photo 1
Property 53139 photo 2
Property 53139 photo 3

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 40135 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
1 250 000 € 254 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24047
  • Εμβαδόν 4920 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 500 000 € 146 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28895
  • Εμβαδόν 10257 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
1 100 000 € 303 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32207
  • Εμβαδόν 3625 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 950 m
Πωλείται
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37033
  • Εμβαδόν 11914 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 500 000 € 897 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40660
  • Εμβαδόν 1672 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 700 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40677
  • Εμβαδόν 15600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 750 000 € 344 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40838
  • Εμβαδόν 5087 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 280 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41151
  • Εμβαδόν 19000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 700 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42866
  • Εμβαδόν 46824 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 300 000 € 117 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44446
  • Εμβαδόν 11085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο