Πωλείται - Γη 1035 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Άγιος Τύχωνας
1 190 250 €
1150 €/m²
Property 56540 photo 1
Property 56540 photo 2
Property 56540 photo 3
Property 56540 photo 4
Property 56540 photo 5
Property 56540 photo 6
Property 56540 photo 7
Property 56540 photo 8
Property 56540 photo 9
Property 56540 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 30
  • Απόσταση από θάλασσα: 630 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1035 μ² στη Λεμεσό. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
1 700 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40677
  • Εμβαδόν 15600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 750 000 € 344 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40838
  • Εμβαδόν 5087 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 280 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41151
  • Εμβαδόν 19000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 700 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42866
  • Εμβαδόν 46824 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 300 000 € 117 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44446
  • Εμβαδόν 11085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 500 000 € 174 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46532
  • Εμβαδόν 8607 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 200 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48669
  • Εμβαδόν 10632 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
980 000 € 310 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52484
  • Εμβαδόν 3153 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
1 090 000 € 1216 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53112
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
1 300 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53139
  • Εμβαδόν 40135 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο