Πωλείται - Γη 10632 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Άγιος Τύχωνας
1 200 000 €
112 €/m²
Property 48669 photo 1
Property 48669 photo 2
Property 48669 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 10632 μ² στη Λεμεσό. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
1 000 000 € 178 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35997
  • Εμβαδόν 5600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
990 000 € 211 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36538
  • Εμβαδόν 4683 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 52 m
Πωλείται
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37033
  • Εμβαδόν 11914 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 500 000 € 897 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40660
  • Εμβαδόν 1672 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 700 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40677
  • Εμβαδόν 15600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 750 000 € 344 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40838
  • Εμβαδόν 5087 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 280 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41151
  • Εμβαδόν 19000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 700 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42866
  • Εμβαδόν 46824 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 300 000 € 117 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44446
  • Εμβαδόν 11085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 500 000 € 174 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46532
  • Εμβαδόν 8607 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο