Πωλείται - Γη 21619 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Σούνι
500 000 €
23 €/m²
Property 49383 photo 1
Property 49383 photo 2
Property 49383 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 20000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 20 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 37 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 21619 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
715 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42294
  • Εμβαδόν 6689 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
500 000 € 609 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45007
  • Εμβαδόν 821 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
530 000 € 581 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45858
  • Εμβαδόν 911 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
690 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48539
  • Εμβαδόν 6261 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
515 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48667
  • Εμβαδόν 15639 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
500 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49383
  • Εμβαδόν 21619 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
420 000 € 501 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51676
  • Εμβαδόν 837 m²
Πωλείται
535 000 € 685 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53059
  • Εμβαδόν 781 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
490 000 € 801 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53060
  • Εμβαδόν 611 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
460 000 € 603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53061
  • Εμβαδόν 762 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο