Πωλείται - Γη 7358 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία
205 000 €
27 €/m²
Property 52119 photo 1
Property 52119 photo 2
Property 52119 photo 3
Property 52119 photo 4
  • κωδικος αντικειμενου 52119
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 7358 m²

Πωλείται
167 800 € 259 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25716
  • Εμβαδόν 647 m²
Πωλείται
164 650 € 258 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25718
  • Εμβαδόν 636 m²
Πωλείται
265 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27189
  • Εμβαδόν 389 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
250 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46483
  • Εμβαδόν 9309 m²
Πωλείται
164 500 € 313 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49151
  • Εμβαδόν 524 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 45000 m
Πωλείται
225 000 € 101 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51667
  • Εμβαδόν 2221 m²
Πωλείται
205 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52119
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
205 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52120
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
165 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52761
  • Εμβαδόν 7358 m²
Πωλείται
195 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53164
  • Εμβαδόν 2927 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο