Πωλείται - Γη 6355 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία Λευκωσία - κέντρο
180 000 €
28 €/m²
Property 58638 photo 1
Property 58638 photo 2
Property 58638 photo 3
Property 58638 photo 4

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 6355 μ² στη Λευκωσία.

Πωλείται
239 000 € 245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25679
  • Εμβαδόν 972 m²
Πωλείται
257 050 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25685
  • Εμβαδόν 1204 m²
Πωλείται
267 550 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25714
  • Εμβαδόν 1253 m²
Πωλείται
267 550 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25715
  • Εμβαδόν 1255 m²
Πωλείται
265 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27189
  • Εμβαδόν 389 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
250 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46483
  • Εμβαδόν 9309 m²
Πωλείται
180 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58638
  • Εμβαδόν 6355 m²
Πωλείται
180 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58828
  • Εμβαδόν 11299 m²
Πωλείται
175 000 € 293 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59367
  • Εμβαδόν 597 m²
Πωλείται
180 000 € 321 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59368
  • Εμβαδόν 560 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο