Πωλείται - Γη 3986 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Άγιος Τύχωνας
735 000 €
184 €/m²
Property 53126 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 50
  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3986 μ² στη Λεμεσό.

Πωλείται
590 000 € 1008 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32170
  • Εμβαδόν 585 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
1 000 000 € 312 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32180
  • Εμβαδόν 3200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
1 100 000 € 303 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32207
  • Εμβαδόν 3625 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 950 m
Πωλείται
780 000 € 760 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32523
  • Εμβαδόν 1026 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
600 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35208
  • Εμβαδόν 12041 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
900 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 35318
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 000 000 € 178 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35997
  • Εμβαδόν 5600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
650 000 € 940 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36217
  • Εμβαδόν 691 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4300 m
Πωλείται
990 000 € 211 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36538
  • Εμβαδόν 4683 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 52 m
Πωλείται
825 000 € 191 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37479
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο