Πωλείται - Διαμέρισμα 174 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41436 photo 1
Property 41436 photo 2
Property 41436 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41436
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 174 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
320 000 € 3298 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52260
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
333 600 € 3238 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52281
  • Εμβαδόν 103 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
510 000 € 3722 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52332
  • Εμβαδόν 137 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
5 445 000 € 3799 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52333
  • Εμβαδόν 1433 m²
  • Αριθμός δωματίων 30
Πωλείται
380 000 € 3518 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52358
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
545 547 € 5682 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52379
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
756 126 € 6301 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52380
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
4 200 000 € 3083 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52401
  • Εμβαδόν 1362 m²
  • Αριθμός δωματίων 36
Πωλείται
362 320 € 3517 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52434
  • Εμβαδόν 103 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
373 680 € 3460 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52435
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο