Πωλείται - Διαμέρισμα 119 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41435 photo 1
Property 41435 photo 2
Property 41435 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41435
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 119 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
2 840 000 € 17005 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41361
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 400 000 € 17391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41362
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 150 000 € 17916 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41363
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 960 000 € 17011 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41364
  • Εμβαδόν 174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 880 000 € 17245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41365
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 430 000 € 17608 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41366
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 180 000 € 18166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41367
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
3 000 000 € 17241 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41368
  • Εμβαδόν 174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 41369
  • Εμβαδόν 137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 41370
  • Εμβαδόν 81 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο