Πωλείται - Διαμέρισμα 193 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα
860 000 €
4456 €/m²
Property 52089 photo 1
Property 52089 photo 2
  • κωδικος αντικειμενου 52089
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 193 m²
  • Περιοχή Larnaka
  • Τοποθεσία Λάρνακα (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 4 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα

Περιγραφή

Τοποθεσία