Πωλείται - Διαμέρισμα 135 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41393 photo 1
Property 41393 photo 2
Property 41393 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41393
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
911 000 € 846 000 € 3990 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33867
  • Εμβαδόν 212 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 400 000 € 14285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33894
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
4 500 000 € 14285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33907
  • Εμβαδόν 315 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
500 000 € 420 000 € 7000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33911
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
490 000 € 5568 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34202
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
2 500 000 € 8305 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34233
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 125 000 € 5952 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34282
  • Εμβαδόν 189 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
499 000 € 2901 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35205
  • Εμβαδόν 172 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
750 000 € 6250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35315
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
400 000 € 2395 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35709
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο