Πωλείται - Επιχείρηση 82 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Πολύγυρος Γερακινή
Κατόπιν ζήτησης
Property 36742 photo 1
Property 36742 photo 2
Property 36742 photo 3
Property 36742 photo 4
Property 36742 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2001
  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 49 χλμ

Πωλείται
1 100 000 € 4583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33700
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
560 000 € 3010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34182
  • Εμβαδόν 186 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 36658
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
250 000 € 757 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36660
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 36741
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 36742
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 36743
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 36753
  • Εμβαδόν 43 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
2 000 000 € 3448 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40728
  • Εμβαδόν 580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
50 000 € 588 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42113
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο