Πωλείται - Επιχείρηση 82 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Πολύγυρος Γερακινή
Κατόπιν ζήτησης
Property 36658 photo 1
Property 36658 photo 2
Property 36658 photo 3
Property 36658 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2001
  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 49 χλμ

Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 9522
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
450 000 € 1500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12323
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 100 000 € 8461 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16796
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
375 000 € 2060 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21053
  • Εμβαδόν 182 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
500 000 € 2673 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25869
  • Εμβαδόν 187 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2100 m
Πωλείται
1 000 000 € 2380 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26730
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
1 100 000 € 4583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33700
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
560 000 € 3010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34182
  • Εμβαδόν 186 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 36658
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
250 000 € 757 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36660
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο