Πωλείται - Επιχείρηση 400 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Σιθωνία
1 000 000 €
2500 €/m²
Property 2598 photo 1
Property 2598 photo 2
Property 2598 photo 3
Property 2598 photo 4
Property 2598 photo 5
Property 2598 photo 6
Property 2598 photo 7
Property 2598 photo 8
Property 2598 photo 9
Property 2598 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1989
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 100 χλμ

Πωλείται
1 000 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2598
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 100 000 € 8461 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16796
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
1 000 000 € 2380 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26730
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
1 100 000 € 4583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33700
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
1 300 000 € 18571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43938
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
850 000 € 1888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48341
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Αριθμός δωματίων 12
Πωλείται
1 200 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59781
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 9

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο