Πωλείται - Γη στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
900 000 €
231 €/m²
Property 35318 photo 1
Property 35318 photo 2
Property 35318 photo 3
Property 35318 photo 4
  • κωδικος αντικειμενου 35318
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 50 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 0 μ² στη Λεμεσό. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
990 000 € 211 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36538
  • Εμβαδόν 4683 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 52 m
Πωλείται
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37033
  • Εμβαδόν 11914 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
825 000 € 191 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37479
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
900 000 € 64 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37480
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
740 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38723
  • Εμβαδόν 10554 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
850 000 € 263 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40530
  • Εμβαδόν 3222 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
1 280 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41151
  • Εμβαδόν 19000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 300 000 € 117 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44446
  • Εμβαδόν 11085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
950 000 € 707 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46166
  • Εμβαδόν 1342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
1 200 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48669
  • Εμβαδόν 10632 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο