2 390 000 €
1154 €/m²
Property 29228 photo 1
Property 29228 photo 2
Property 29228 photo 3
Property 29228 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 21
  • Απόσταση από θάλασσα: 10 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Περιγραφή

Προτείνεται προς πώληση μοναδικό οικόπεδο μόλις 10 μέτρα από την παραλία στην Χερσόνησο με δυνατότητα δόμησης 4.327τμ. Βρίσκεται πάνω σε έναν από τους πιο εμπορικούς δρόμους και είναι το τελευταίο άχτιστο εντός οικισμού οικόπεδο σε όλο τον παραλιακό μέτωπο του Λιμένα Χερσονήσου.  Έχει πολύ μεγάλη πρόσοψη στον δρόμο.Υπάρχουν οικοδομική σχέδια για την δημιουργία συγκροτήματος διαμερισμάτων με κοινόχρηστες πισίνες.

Πωλείται
2 670 000 € 494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41749
  • Εμβαδόν 5400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 370 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42922
  • Εμβαδόν 2129 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43580
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18 m
Πωλείται
2 200 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44015
  • Εμβαδόν 15503 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
2 600 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47235
  • Εμβαδόν 68000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
2 500 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48899
  • Εμβαδόν 391200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
2 150 000 € 409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49950
  • Εμβαδόν 5256 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
2 346 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50279
  • Εμβαδόν 44000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 50803
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62848
  • Εμβαδόν 4112 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο