Property 50803 photo 1
Property 50803 photo 2
Property 50803 photo 3
Property 50803 photo 4
Property 50803 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 3 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1000 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
100 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49098
  • Εμβαδόν 2375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
150 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49099
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
300 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49100
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
1 000 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49157
  • Εμβαδόν 29981 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1240 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49171
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
12 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49457
  • Εμβαδόν 1003 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9700 m
Πωλείται
107 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49741
  • Εμβαδόν 3137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49742
  • Εμβαδόν 13569 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
269 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49771
  • Εμβαδόν 4790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
64 000 € 64 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49815
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο