Property 23278 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 300 μ² στην Αττική. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 360 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στην Ανάβυσσο.

Πωλείται
195 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13003
  • Εμβαδόν 5300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
195 000 € 780 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13855
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
200 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14832
  • Εμβαδόν 8800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 116 m
Πωλείται
180 000 € 354 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22648
  • Εμβαδόν 508 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
180 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23314
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
200 000 € 333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23847
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
180 000 € 300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29210
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
200 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32210
  • Εμβαδόν 2472 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6800 m
Πωλείται
180 000 € 120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33076
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
180 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38990
  • Εμβαδόν 4600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 260 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο