200 000 €
333 €/m²
Property 23847 photo 1
Property 23847 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 600 μ² στην Αττική. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 300 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Το οικόπεδο βρίσκεται στην πόλη του Πόρτο - Ράφτη.

Πωλείται
200 000 € 333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23847
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
170 000 € 272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26933
  • Εμβαδόν 625 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
170 000 € 361 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26934
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
240 000 € 264 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29069
  • Εμβαδόν 906 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
180 000 € 300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29210
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
165 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29249
  • Εμβαδόν 2430 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
260 000 € 514 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31134
  • Εμβαδόν 505 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
240 000 € 188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31349
  • Εμβαδόν 1273 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
290 000 € 194 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31352
  • Εμβαδόν 1490 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
240 000 € 231 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32068
  • Εμβαδόν 1036 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο