170 000 €
272 €/m²
Property 26933 photo 1
Property 26933 photo 2
Property 26933 photo 3
Property 26933 photo 4
Property 26933 photo 5
Property 26933 photo 6
Property 26933 photo 7
Property 26933 photo 8
Property 26933 photo 9
Property 26933 photo 10
Property 26933 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 625 μ² στην Αττική. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή Ντάρδε, Πόρτο Ράφτη.

Πωλείται
180 000 € 354 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22648
  • Εμβαδόν 508 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
180 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23314
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
200 000 € 333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23847
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
170 000 € 272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26933
  • Εμβαδόν 625 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
170 000 € 361 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26934
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
180 000 € 300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29210
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
165 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29249
  • Εμβαδόν 2430 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
200 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32210
  • Εμβαδόν 2472 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6800 m
Πωλείται
180 000 € 120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33076
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
180 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38990
  • Εμβαδόν 4600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 260 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο