Πωλείται - Γη στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
427 985 €
Property 17911 photo 1
Property 17911 photo 2
Property 17911 photo 3
Property 17911 photo 4
Property 17911 photo 5
Property 17911 photo 6
  • κωδικος αντικειμενου 17911
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3

Πωλείται
570 350 € 550 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23396
  • Εμβαδόν 1037 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
458 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23397
  • Εμβαδόν 917 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
358 000 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23398
  • Εμβαδόν 895 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
580 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23400
  • Εμβαδόν 1161 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
379 753 € 437 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23405
  • Εμβαδόν 869 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
352 400 € 400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23407
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
350 000 € 391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23408
  • Εμβαδόν 895 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
440 000 € 696 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26337
  • Εμβαδόν 632 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
450 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28899
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
590 000 € 1008 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32170
  • Εμβαδόν 585 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο