Πωλείται - Γη 1037 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
570 350 €
550 €/m²
Property 23396 photo 1
Property 23396 photo 2
  • κωδικος αντικειμενου 23396
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 1037 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 48 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1037 μ² στη Λεμεσό. Δυνατότητα οικοδόμησης 311 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Τοποθεσία