Ενοικιάζεται - Διαμέρισμα 30 μ² στο Λουτράκι

Ελλάδα Πελοπόννησος Κορινθία Λουτράκι-Περαχώρα Λουτράκι
Κατόπιν ζήτησης
Property 13285 photo 1
Property 13285 photo 2
Property 13285 photo 3
Property 13285 photo 4
Property 13285 photo 5
Property 13285 photo 6
Property 13285 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1980
  • Αριθμός δωματίων: 1
  • Τυπος θέρμανσης: άλλο
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 110 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Ενοικιάζεται διαμέρισμα έκτασης 30 τ.μ στο Λουτράκι. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, τέντες, κήπο, ανελκυστήρα.

Παρόμοια ακίνητα

Ενοίκιαση
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 32069
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
635 000 € 6684 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39044
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
320 000 € 3200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39045
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
250 000 € 3125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49217
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
215 000 € 2756 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56453
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
350 000 € 310 000 € 3483 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59266
  • Εμβαδόν 89 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
290 000 € 4833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59654
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 5094 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59655
  • Εμβαδόν 53 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
260 000 € 4905 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59656
  • Εμβαδόν 53 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 4909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59657
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο