Ενοικιάζεται - Διαμέρισμα 82 μ² στο Λουτράκι

Ελλάδα Πελοπόννησος Κορινθία Λουτράκι-Περαχώρα Λουτράκι
Κατόπιν ζήτησης
Property 13644 photo 1
Property 13644 photo 2
Property 13644 photo 3
Property 13644 photo 4
Property 13644 photo 5
Property 13644 photo 6
Property 13644 photo 7
Property 13644 photo 8
Property 13644 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1980
  • Χρονια κατασκευης : 2012
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 3500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 113 χλμ

Περιγραφή

Ενοικιάζεται διαμέρισμα έκτασης 82 τ.μ στο Λουτράκι. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, γκαζόν.

Παρόμοια ακίνητα

Ενοίκιαση
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 17781
  • Εμβαδόν 51 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Ενοίκιαση
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 32069
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
635 000 € 6684 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39044
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
320 000 € 3200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39045
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
250 000 € 3125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49217
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
215 000 € 2756 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56453
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
350 000 € 310 000 € 3483 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59266
  • Εμβαδόν 89 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
290 000 € 4833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59654
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 5094 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59655
  • Εμβαδόν 53 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
260 000 € 4905 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59656
  • Εμβαδόν 53 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο