Ενοικιάζεται - Διαμέρισμα 52 μ² στο Λουτράκι

Ελλάδα Πελοπόννησος Κορινθία Λουτράκι-Περαχώρα Λουτράκι
Κατόπιν ζήτησης
Property 16846 photo 1
Property 16846 photo 2
Property 16846 photo 3
Property 16846 photo 4
Property 16846 photo 5
Property 16846 photo 6
Property 16846 photo 7
Property 16846 photo 8
Property 16846 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1976
  • Χρονια κατασκευης : 2015
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 10 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 110 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Ενοικιάζεται διαμέρισμα έκτασης 52 τ.μ στο Λουτράκι. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στo Λουτρακί.

Πωλείται
635 000 € 6684 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39044
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
320 000 € 3200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39045
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
250 000 € 3125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49217
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
215 000 € 2756 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56453
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
350 000 € 310 000 € 3483 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59266
  • Εμβαδόν 89 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
290 000 € 4833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59654
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 5094 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59655
  • Εμβαδόν 53 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
260 000 € 4905 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59656
  • Εμβαδόν 53 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 4909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59657
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 4385 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59658
  • Εμβαδόν 57 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο