μισθωμενο
Κατόπιν ζήτησης
Property 13113 photo 1
Property 13113 photo 2
Property 13113 photo 3
Property 13113 photo 4
Property 13113 photo 5
Property 13113 photo 6
Property 13113 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 37 χλμ

Περιγραφή

Ενοικιάζεται διαμέρισμα έκτασης 83 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στην πόλη.

Πωλείται
160 000 € 1720 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37430
  • Εμβαδόν 93 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
230 000 € 220 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37455
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
240 000 € 2857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37784
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
300 000 € 2912 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38027
  • Εμβαδόν 103 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
269 000 € 3202 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38054
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
305 000 € 2033 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38066
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
320 000 € 1306 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38084
  • Εμβαδόν 245 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 155 000 € 5775 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38656
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 260 000 € 6300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38662
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
140 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38725
  • Εμβαδόν 35 m²
  • Αριθμός δωματίων 1

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο