Πωλείται - Γη 4000 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Κατερίνη
130 000 €
32 €/m²
Property 12422 photo 1
Property 12422 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 50 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4000 μ² στην Πιερία. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 150 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
140 000 € 350 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54413
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
110 000 € 146 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54577
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
140 000 € 280 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54834
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
160 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56526
  • Εμβαδόν 4460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
110 000 € 365 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56528
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
160 000 € 90 000 € 172 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56760
  • Εμβαδόν 523 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8900 m
Πωλείται
130 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57190
  • Εμβαδόν 6375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
105 000 € 262 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57800
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
110 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57828
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
153 000 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58308
  • Εμβαδόν 844 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο