Property 36387 photo 1
Property 36387 photo 2
Property 36387 photo 3
Property 36387 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 400 μ² στην Πιερία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 360 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
170 000 € 404 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38834
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
170 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43656
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
170 000 € 252 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51484
  • Εμβαδόν 672 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
170 000 € 497 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52276
  • Εμβαδόν 342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
160 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56526
  • Εμβαδόν 4460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
160 000 € 90 000 € 172 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56760
  • Εμβαδόν 523 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8900 m
Πωλείται
150 000 € 120 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58475
  • Εμβαδόν 14825 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
150 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62484
  • Εμβαδόν 6800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
130 000 € 147 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62490
  • Εμβαδόν 880 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
140 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62927
  • Εμβαδόν 2100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο