Πωλείται - Γη 4500 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Κατερίνη
150 000 €
33 €/m²
Property 21950 photo 1
Property 21950 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4500 μ² στην Πιερία. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
180 000 € 240 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19126
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
215 000 € 480 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19710
  • Εμβαδόν 447 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
150 000 € 110 000 € 244 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19932
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
140 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21941
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
140 000 € 215 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21949
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
150 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21950
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
200 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22279
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
200 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22529
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
200 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23632
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
130 000 € 80 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26282
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο