Πωλείται - Επιχείρηση 1500 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 9297 photo 1
Property 9297 photo 2
Property 9297 photo 3
Property 9297 photo 4
Property 9297 photo 5
Property 9297 photo 6
Property 9297 photo 7
Property 9297 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 9297
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Επιχείρηση
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 21 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα

Περιγραφή

Αυτά τα ακίνητα προς πώληση στο Πισσούρι, Κύπρος είναι μια εξαιρετική επενδυτική ευκαιρία!

Διατίθεται προς πώληση συγκρότημα 12 διαμερισμάτων και 4  μεζονετών, χαμηλού τύπου κτιρίου στα περίχωρα του χωριού Πισσούρι. Μια παρθένα περιοχή, μέσα σε λίγα λεπτά με τα πόδια από τη γραφική πλατεία του χωριού, όπου βρίσκονται μπαρ, εστιατόρια, ταβέρνες, τράπεζες, ταχυδρομείο, μίνι μάρκετ και περίπτερα. 

Κομψά σχεδιασμένα διαμερίσματα δύο υπνοδωματίων και αρχοντικά (16 μονάδες) με κοινόχρηστη πισίνα (σχήμα νεφρού), ντους και αποδυτήρια, ιδιωτικό χώρο στάθμευσης, που συμπληρώνεται από κεντρική δορυφορική και ηλεκτρική είσοδο με τηλεχειριστήριο για να εξασφαλιστεί η ιδιωτικότητα.

Βασικά χαρακτηριστικά:

• Σύγχρονη ανάπτυξη σε κοντινή απόσταση από ανέσεις και υπηρεσίες.
• Κοντά σε παραλίες, γήπεδα γκολφ και θέρετρα πέντε αστέρων.
• Μεγάλη, κοινόχρηστη πισίνα.
• Προνομιακή ανάπτυξη με εξαιρετικές επενδυτικές δυνατότητες.
• Στο μέσο της διαδρομής μεταξύ των πόλεων Λεμεσού και Πάφου.
• Εύκολη πρόσβαση στην εθνική οδό.

Έργο εκτός σχεδίου. Παράδοση του έργου 18 μήνες μετά την υπογραφή της σύμβασης πώλησης.

Πωλείται
275 000 € 1057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32316
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 33716
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
2 400 000 € 2 000 000 € 6802 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34231
  • Εμβαδόν 294 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
2 200 000 € 12021 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34239
  • Εμβαδόν 183 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
125 000 € 1116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36164
  • Εμβαδόν 112 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Ενοίκιαση
από 2 500 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36511
  • Εμβαδόν 187 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
220 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36563
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
4 200 000 € 4 000 000 € 4968 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36727
  • Εμβαδόν 805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
3 000 000 € 2857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37284
  • Εμβαδόν 1050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m
Πωλείται
2 500 000 € 2777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37375
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1150 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο