Πωλείται - Επιχείρηση 479 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Μέσα Γειτονιά
2 600 000 €
5428 €/m²
Property 49594 photo 1
Property 49594 photo 2
Property 49594 photo 3
Property 49594 photo 4
Property 49594 photo 5
Property 49594 photo 6
Property 49594 photo 7
Property 49594 photo 8
Property 49594 photo 9
Property 49594 photo 10
Property 49594 photo 11
Property 49594 photo 12
Property 49594 photo 13
Property 49594 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται επιχείρηση έκτασης 479 τ.μ στη Λεμεσό. Η επιχείρηση έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, συναγερμό.

Τοποθεσία