Πωλείται - Επαγγελματικός χώρος 83 μ² στη Θεσσαλονίκη

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι Εύοσμος Εύοσμο
195 000 € 130 000 €
1566 €/m²
Property 8846 photo 1
Property 8846 photo 2
Property 8846 photo 3
Property 8846 photo 4
Property 8846 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2006
  • Παραλία: песчаный
  • Απόσταση από θάλασσα: 6900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Πωλείται
160 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20029
  • Εμβαδόν 48 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Επένδυση Πωλείται
165 000 € 1650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35190
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Επένδυση Πωλείται
170 000 € 2537 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43700
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
235 000 € 1146 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50990
  • Εμβαδόν 205 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
270 000 € 692 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52304
  • Εμβαδόν 390 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
160 000 € 695 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56713
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
180 000 € 2250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57337
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
228 000 € 2257 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58889
  • Εμβαδόν 101 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
170 000 € 1478 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60555
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο