208 000 €
1518 €/m²
Property 64569 photo 1
Property 64569 photo 2
Property 64569 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1998
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Υπηρεσίες

  • Ακίνητο σε πλειστηριασμό

Περιγραφή

Πωλούνται δύο γραφεία στον 2ο όροφο, συνολικής επιφανείας 137,77 τ.μ. (68,96 τ.μ. & 68,81 τ.μ.), εντός οικοπέδου 1.961,67 τ.μ.

Οι χώροι είναι ενωμένοι λειτουργικά και σήμερα στεγάζουν έναν καλαίσθητο χώρο αισθητικής με ιδιαίτερη ατμόσφαιρα και προσεγμένο σχεδιασμό.

Το ακίνητο περιλαμβάνει έναν ευρύχωρο ενιαίο χώρο, WC, καθώς και τρεις επιμέρους αίθουσες που έχουν διαμορφωθεί με γυψοσανίδες και εξυπηρετούν διαφορετικές χρήσεις: κουζίνα, δωμάτιο μασάζ με εσωτερικό ντους και γραφείο.

Πρόκειται για έναν έτοιμο προς χρήση επαγγελματικό χώρο, ιδανικό για αισθητικούς, φυσικοθεραπευτές, γιατρούς, ψυχολόγους ή άλλες επαγγελματικές δραστηριότητες που απαιτούν άνεση και αισθητική.

Παρόμοια ακίνητα

Επένδυση Πωλείται
197 000 € 4925 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8526
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8846
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6900 m
Πωλείται
180 000 € 2250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57337
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
228 000 € 2257 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58889
  • Εμβαδόν 101 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
170 000 € 1478 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60555
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
213 000 € 865 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61101
  • Εμβαδόν 246 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
220 000 € 3235 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63743
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
208 000 € 1518 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64569
  • Εμβαδόν 137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Προτεινόμενo Πωλείται
200 000 € 2857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65440
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο