επωληθη
2 800 000 €
875 €/m²
Property 8552 photo 1
Property 8552 photo 2
Property 8552 photo 3
Property 8552 photo 4
Property 8552 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 48 χλμ

Πωλείται
3 200 000 € 5517 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10764
  • Εμβαδόν 580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
2 300 000 € 383 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20218
  • Εμβαδόν 6000 m²
Πωλείται
3 700 000 € 3 300 000 € 1031 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32058
  • Εμβαδόν 3200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
2 500 000 € 4166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34451
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m
Πωλείται
2 500 000 € 3246 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38585
  • Εμβαδόν 770 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Επένδυση Πωλείται
3 000 000 € 672 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45639
  • Εμβαδόν 4458 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
2 700 000 € 3970 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63501
  • Εμβαδόν 680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 240 m
Πωλείται
3 200 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63747
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο