Property 66165 photo 1
Property 66165 photo 2
Property 66165 photo 3
Property 66165 photo 4
Property 66165 photo 5
Property 66165 photo 6
Property 66165 photo 7
Property 66165 photo 8
Property 66165 photo 9
Property 66165 photo 10
Property 66165 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 80 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει κλιματιστικό, τέντες, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
210 000 € 1478 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26367
  • Εμβαδόν 142 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
235 000 € 1991 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34721
  • Εμβαδόν 118 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
210 000 € 2876 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37824
  • Εμβαδόν 73 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 4166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48551
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 6000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52533
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
270 000 € 3600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54691
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
240 000 € 2181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56651
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
175 000 € 4166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66030
  • Εμβαδόν 42 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
178 000 € 4450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66033
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
192 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66165
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο