Property 52533 photo 1
Property 52533 photo 2
Property 52533 photo 3
Property 52533 photo 4
Property 52533 photo 5
Property 52533 photo 6
Property 52533 photo 7
Property 52533 photo 8
Property 52533 photo 9
Property 52533 photo 10
Property 52533 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2022
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 13 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 45 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον όγδοο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, θέση στάθμευσης. Κτίριο χωρίς ασανσέρ.

Περιοχή: Φάληρο

Πωλείται
230 000 € 2446 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58876
  • Εμβαδόν 94 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
395 000 € 3291 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58921
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59096
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59131
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
395 000 € 3160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59229
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
275 000 € 4230 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59413
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
315 000 € 2423 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59875
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
299 000 € 2300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59899
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
309 000 € 2376 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59963
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
355 000 € 3585 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59982
  • Εμβαδόν 99 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο