175 000 €
4167 €/m²
Property 66030 photo 1
Property 66030 photo 2
Property 66030 photo 3
Property 66030 photo 4
Property 66030 photo 5
Property 66030 photo 6
Property 66030 photo 7
Property 66030 photo 8
Property 66030 photo 9
Property 66030 photo 10
Property 66030 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 7
  • Έτος κατασκευής: 1962
  • Έτος ανακαίνισης: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 42 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Τοποθεσία