Property 66160 photo 1
Property 66160 photo 2
Property 66160 photo 3
Property 66160 photo 4
Property 66160 photo 5
Property 66160 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 1971
  • Έτος ανακαίνισης: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Υπηρεσίες

  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 24 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα.

Πωλείται
89 000 € 1508 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54730
  • Εμβαδόν 59 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
82 000 € 1138 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58115
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
85 000 € 1545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60529
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
85 000 € 1307 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60610
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
87 000 € 2121 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61969
  • Εμβαδόν 41 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
85 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63377
  • Εμβαδόν 25 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
83 000 € 1660 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63520
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
87 000 € 2175 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64441
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
87 000 € 1581 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64442
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
82 000 € 1490 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64568
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο