Property 66064 photo 1
Property 66064 photo 2
Property 66064 photo 3
Property 66064 photo 4
Property 66064 photo 5
Property 66064 photo 6
Property 66064 photo 7
Property 66064 photo 8
Property 66064 photo 9
Property 66064 photo 10
Property 66064 photo 11
Property 66064 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Ενεργειακή κλάση: Το EPC είναι υπό έκδοση
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη
  • Χρήζει ανακαίνισης

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 91 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ημιυπόγειο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης.

Παρόμοια ακίνητα

Προτεινόμενo Πωλείται
72 000 € 2057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64770
  • Εμβαδόν 35 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
62 000 € 2480 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64905
  • Εμβαδόν 25 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
68 000 € 1172 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64962
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
87 000 € 1933 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65390
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
68 000 € 2344 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65527
  • Εμβαδόν 29 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
70 000 € 2413 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65528
  • Εμβαδόν 29 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 65596
  • Εμβαδόν 31 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
89 000 € 1369 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65693
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
75 000 € 2142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65700
  • Εμβαδόν 35 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
87 000 € 3782 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65744
  • Εμβαδόν 23 m²
  • Αριθμός δωματίων 1

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο